kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
E-Postanı bırak fırsatları kaçırma
Facebook ile Bağlan
Davet Et 5 TL Kazan! ARA

Sıkça Sorulan Sorular


1. Günün Fırsatını çok beğendim. Nasıl yararlanabilirim?
Ana sayfamızda yer alan “Hemen AL!” butonuna Günün Fırsatı sona ermeden tıklamanız yeterli olacaktır. Bir fırsat gerekli olan minimum katılımcı sayısına ulaştığında hesabınızdan hizmet bedeli ödemesi gerçekleşir ve uzuncadde çekiniz e-posta ile size gönderilir. Eğer gerekli olan minimum katılımcı sayısına ulaşılamaz ise fırsat geçersiz olur (bu durumda hesabınız hiçbir şekilde ücretlendirilmez), En beğendiğiniz fırsatları kaçırmamak için herkese davet linki göndererek günün fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

2. uzuncadde fırsatını  yakaladım, şimdi ne yapmalıyım?
Yakaladığınız fırsat için ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirdikten sonra sistem tarafından bu işleme dair fırsat bitiminden 24 saat sonra bir e-posta gönderilecek ve uzuncadde çekiniz ile ilgili kullanım detayları size bildirilecek. Çekinizin yazıcıdan çıktısını alabilir veya çek kodunuzu bir yere not ederek kullanabilirsiniz.

 

3. Günün Fırsatının gerçekleşmesi için gereken minimum katılımcı sayısına ulaşılmadığında ne oluyor?
Günün Fırsatı için yeterli sayıda katılım sağlanmazsa, fırsat gerçekleşmiyor ve hesabınız hiçbir şekilde ücretlendirilmiyor. Lezzetli bir akşam yemeğini ya da şehrin yorgunluğunu üzerinizden atacak bir Spa fırsatını kaçırmamak için arkadaşlarınızı, ailenizi ya da patronunuzu kısacası herkesi uzuncaddeye davet edebilirsiniz.

 

4. Yakaladığım uzuncaddedan aynı gün içerisinde faydalanmak zorunda mıyım?
Hayır, uzuncadde çeki genelde fırsattan sonraki günlerde başlayarak belirli bir süre için geçerlidir. Lütfen uzuncadde çekinizin üzerinde bulunan geçerlilik tarihine dikkat ediniz.

 

5. Yakaladığım fırsatın iptalini gerçekleştirmek için ne yapmalıyım?
Yakaladığınız fırsatın iptalini gerçekleştirebilmeniz için sitemize üye olduğunuz e-posta adresinizden, info@uzuncadde.com adresine iptali istediğiniz fırsatı ve çek kodu miktarını belirten bir e-posta atmanız yeterli olacaktır. Yetkili arkadaşlarımız tarafından size iptal işleminizle ilgili olarak en kısa zamanda bilgi verecekler.

 

5.1. Kaç gün içinde fırsatımın iptalini isteyebilirim?
Fırsatınızın iptalini kullanıcı sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi 7 iş gününde koşulsuz, şartsız iade isteyebilirsiniz. 7 iş gününü geçen iptal talebinizi, diğer fırsatlarımızda yararlanmak üzere çek kodu tutarınız kadar bonus olarak hesabınıza yüklüyoruz.

 

5.2. Fırsat iptal edildikten sonra kredi kartıma ne zaman iade edilmiş olacak?
Fırsat iptal işlemi gerçekleştirilmiştir e-postasını aldıktan sonra ki 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade istediğiniz çek kodları tutarı kadar iade gerçekleşmiş olacaktır.
Not: Kredi kartından gerçekleştirilen iadelerde komisyon alınmamaktadır.

 

5.3. uzuncadde.com hizmetlerini satın almak güvenli midir?
Kesinlikle güvenlidir, Kişisel ve ödeme bilgileriniz hiçbir zaman sunucularımızda saklanmaz ve ödemeleriniz güvenli SSL transferi ile gerçekleştirilir.

 

6. uzuncadde.com benim şehrime ne zaman geliyor?
Çok Yakında Şehrinizdeyiz- uzuncadde’nin bulunduğunuz şehre de en cazip fırsatları getirmesini istiyorsanız lütfen bize e-posta gönderin. info@uzuncadde.com

 

7. Bonuslarımı nasıl kullanabilirim?
Hesabınızdaki bonusları herhangi bir uzuncadde’nı yakalamak için kullanabilirsiniz. Eğer çok kişi davet etmiş ve karşılığında toplamış olduğunuz bu bonusların değeri yakalamak istediğiniz fırsatın değerinden daha fazla ise geri kalan bonuslarınız diğer yakalayacağınız fırsat için ayrılacaktır. Lutfen yakalamak istediğiniz fırsatın geçerlilik süresine dikkat ediniz. (geçerlilik süresi yukarıda belirtilmiştir).

 

7.1. Bonuslarımı ne zaman ve ne şekilde kullanabilirim?
Davet ettiğiniz kişiler sitemizde ilk fırsatlarını yakaladıklarında sitemizde hesabınıza ödenmek üzere 5 TL tutarında bir bonus ayrılacaktır. Eğer bu kişiler 10 gün içerisinde yakalamış oldukları fırsattan yararlanmaktan vazgeçmezler ve ödemelerini yaparlar ise bu bonus sizin hesabınıza yatırılacaktır.

 

7.2. Bonuslarımı kullanmak için ne kadar sürem var?
6 aylık bir süre zarfında hesabınıza gönderilen bonusları kullanabilirsiniz.

 

8. Bir fırsattan yararlanabilmem için, tanıdığım kişilerle birlikte mi satın almalıyım?
Hayır, birçok uzuncadde firsatcıları birbirlerini tanımazlar. Birlikte on binlerce kullanıcımızla oluşturduğumuz grup sayesinde bir çok fırsatı en cazip fiyatlarla yakalayabiliyoruz. uzuncadde çeklerini kendi başımıza kullanabildiğimiz gibi bu çok özel fırsatlardan herkese bahsederek onlarla birlikte keyifli anları paylaşıyoruz . Hangimiz bir akşam yemeğini yalnız yemek isteriz ki? Lütfen uzuncadde çeklerinin üzerinde yer alan kullanıcı şartnamesini dikkatlice okuyunuz.

 

9. Uzuncadde sitesine  herkesi nasıl davet edebilirim?
Herkesi uzuncadde sitesine  davet etmek için bir çok seçeneğiniz var. Her günün fırsatı sayfasında herkesi Facebook, Twitter veya e-posta ile günün fırsatlarından haberdar etmek için linkler bulacaksınız. Ayrıca, size ait özel Kişisel Davetiye sayfanızda bulabileceğiniz size özel davet linkiniz ile Internet üzerinde herhangi bir sayfada bu linki kullanarak herkese davet gönderebilirsiniz.

 

9.1. Ne kadar sayıda kişi davet edebilirim?
İstediğiniz kadar sayıda kişiyi uzuncadde’ye davet edebilirsiniz. Karşılığında kazanacağınız bir çok bonusu bir araya getirerek en çok istediğiniz uzuncadde firsatını yakalayıp o fırsattan bedavaya yararlanabilirsiniz.

 

9.2. Uzuncadde sitesine  kimleri davet edebilirim?
uzuncadde’den birlikte yararlanmak için istediğiniz herkesi davet edebilirsiniz. Sizinle beraber şehrinizi yarı fiyatına ve hatta daha da azına yaşayıp keyfini çıkartmak isteyen büyük küçük herkesi bu fırsatı yakalamaya davet edin!

 

9.3. Neden herkesi uzuncadde sitesine davet edeyim?
Bir fırsatın minimum katılımcı sayısına ulaşarak gerçekleşme ihtimali uzuncadde sitesine her yeni kayıt olan kullanıcı sayısı ile artar. Bu sebeple davet edebileceğiniz en fazla kişiyi uzuncadde sitesine davet edin ve böylelikle en çok istediğiniz fırsatı yakalama şansınızı arttırın. Eğer bir uzuncadde hesabınız var ise ve davet ettiğiniz kişiler sitemizi yeni üye olur (daha önceden üye olanlar hariç) ve fırsattan yararlanırlarsa, siz davet etmiş olduğunuz kişilerin yakaladıkları ilk fırsat için bizden ödül olarak 5 TL bonus kazanacaksınız.

 

10. Ödül bonuslarımı nasıl kullanabilirim?
Hesabınızdaki ödül bonusları herhangi bir uzuncadde fırsat  sitesinde  yakalamak için kullanabilirsiniz. Eğer çok kişi davet etmiş ve karşılığında toplamış olduğunuz bu ödül bonusların değeri yakalamak istediğiniz fırsatın değerinden daha fazla ise geri kalan ödül bonuslarınız diğer yakalayacağınız fırsat için ayrılacaktır. Lutfen yakalamak istediğiniz fırsatın geçerlilik süresine dikkat ediniz. (geçerlilik süresi yukarıda belirtilmiştir).

 

10.1. Ödül bonuslarımı ne zaman ve ne şekilde kullanabilirim?
Davet ettiğiniz kişiler sitemizde ilk fırsatlarını yakaladıklarında sitemizde hesabınıza ödenmek üzere 5 TL tutarında bir bonus ayrılacaktır. Eğer bu kişiler 10 gün içerisinde yakalamış oldukları fırsattan yararlanmaktan vazgeçmezler ve ödemelerini yaparlar ise bu bonus sizin hesabınıza yatırılacaktır.

 

10.2. Ödül bonuslarımı kullanmak için ne kadar sürem var?

 

3 aylık bir süre zarfında hesabınıza gönderilen ödül bonusları kullanabilirsiniz.

 

 


 Deneme

Bizi Beğenin

Bizi Takip Edin


Adres : Sinan Mah. Atatürk Cad. 1253. Sok. Birlik İş Merkezi No 88 Muratpaşa/Antalya
E-Mail : info@uzuncadde.com
Copyright © 2014 Tüm hakları saklıdır. DeltaPro Fırsat Sitesi Yazılımı