kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
E-Postanı bırak fırsatları kaçırma
Facebook ile Bağlan
Davet Et 5 TL Kazan! ARA

Kullanıcı Sözleşmesi

1. Galatia Saat ve Takı tic. (www.galatia.com.tr) Firmasının www.uzuncadde.com isimli web sitesinde, başka kuruluşların (ortakların) hizmetleri ya da malları ile ilgili kuponlar sunulmaktadır. Kuponların keşidecisi ve kuponlarda belirtilen hizmetleri yerine getirmekle ya da malları teslim etmekle yükümlü olan, her defasında sadece işbu hizmetleri kendi Genel İşlem Şartları esasına göre yerine getirmesi gereken ortaktır.
Fırsat Sitesi firmasının kendisi, kuponlarda belirtilen hizmetleri yerine getirmekle ya da malları teslim etmekle değil, bilakis yalnızca size kuponun ortak tarafından yerine getirilmesi gereken hizmeti garanti etmekle sorumludur.
Fırsat Sitesi hizmetlerinin kullanımı için yalnızca aşağıdaki kullanım şartları geçerlidir. Fırsat Sitesi tarafından satılan kuponlar, ne somut bir hizmete, ne somut bir mala (mal kuponu) ne de belirli bir hizmet ya da mal değerine (değer kuponu) yöneliktir. Müşteri bu mal ve hizmetlerin misli tüm benzerlerini kapsadığını kabul eder.

2. www.uzuncadde.com isimli web sitesi ve de işbu web sitesi üzerindeki kupon satış sistemi, Antalya Ticaret Odası 84840 sicil numarası ile kayıtlı Sinan mahallesi Atatürk caddesi 1253. sok birlik iş merkezi no 88 Muratpaşa/ANTALYA merkez adresli Galatia Saat ve Takı ticareti tarafından işletilmektedir.

3. Fırsat Sitesi şirketinin Kullanım Şartları, ya satış işlemleri esnasında ilgili butona basarak ya da hizmetten gerçekten yararlanılarak, kabul edilmiş sayılır. Bu durumda tarafımızdan - Fırsat Sitesi tarafından - verilen hizmetlerden yararlanarak, işbu Kullanım Şartlarını onayladığınızı kabul etmiş olursunuz. İşbu Kullanım Şartları her zaman www.uzuncadde.com adresinden çağırılabilir, basılabilir ve yerel olarak hafızaya kaydedilebilir.

4. www.uzuncadde.com üzerinden aşağıdaki şekilde kupon satın alabilirsiniz:

4.1 Giriş sayfasında "Hemen Al" butonuna basın.
4.2 Arzu ettiğiniz kupon sayısını seçin.
4.3 Adınızı, e-mail adresinizi ve banka (soyadı, hesap numarası, banka kodu, banka adı) ya da kredi
4.4 Alım teklifiniz, Kullanım Şartlarını onaylamanız ve "Hemen Al" butonuna basmanız suretiyle sunulmuş olacaktır. Alım sözleşmesinin Fırsat Sitesi tarafından kabulü, size kupon kodunun gönderilmesi
4.5 Satış süresinin bitimine kadar kredi kartı limitiniz dahilinde satış bedeli tutarında blokaj
4.6 Kuponu basın ve onu ilgili ortakta, başka bir ifadeyle ortağın işyerinde hizmete ya da mala çevirin.
5.1 ALICI, sözleşmenin akdedildiği günden itibaren 7 (yedi) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkı mal teslimine ilişkin sözleşmelerde malın kendisine teslim edildiği günden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde kullanılabilir.
5.2 Cayma hakkı süresi olan 7 (yedi) gün sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan sözleşmelerde kullanılamaz.
5.3 Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirim yukarıda öngörülen süreler içerisinde, SATICI'ya; faks veya iadeli taahhütlü posta ile yazılı olarak yapılır. Faks veya posta içeriğinde geçerli kimlik fotokopisinin de ibraz edilmesi gerekmektedir.
5.4 Kupon gönderildikten sonra henüz ilgili mal veya hizmet teslim alınmamışsa cayma hakkının
kullanıldığına dair bildirim yukarıda öngörülen süreler içerisinde, Fırsat Sitesi’ne; faks veya iadeli taahhütlü posta ile yazılı olarak yapılır. Faks veya posta içeriğinde geçerli kimlik fotokopisinin de ibraz edilmesi gerekmektedir.
Adres: Galatia Saat ve Takı Ticareti., Sinan Mahallesi Atatürk caddesi 1253. sokak Birlik iş merkezi No : 88 Murtapaşa / ANTALYA Telefon: 0532 364 93 36
Fax: 0 (242) 243 78 46
E-posta: info@uzuncadde.com
5.6 Bu hakkın kullanılması halinde, cayma bildiriminin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 10 (on) gün içerisinde almış olduğumuz bedeli iade etmeyi ve 20 (yirmi) gün içerisinde de iade konusu malı geri almayı taahhüt ederiz.
 
6. CAYMA HAKKI AŞAĞIDAKİ HİZMET SAĞLANMASI VE MAL TESLİMİNE İLİŞKİN SÖZLEŞMELERDE
6.1 Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallara ilişkin sözleşmeler,
6.2 Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmeler,
6.3 Tüketici tarafından ambalajının açılmış olması şartıyla, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler,
6.4 Bahis veya piyangoya ilişkin hizmetlerin ifasına ilişkin sözleşmeler,
6.5 Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi  mallara ilişkin sözleşmeler,
6.6 Gıda maddelerinin, içeceklerin ya da diğer günlük tüketim malzemelerinin SATICI’nın düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya işyerine götürülmesine ilişkin,
6.7 Seyahat konaklama, lokantacılık, eğlence sektörü gibi alanlarda hizmet veren sağlayıcılarla kurulan ve sağlayıcının belirli bir tarihte veya zaman dilimi içinde sözleşme konusu hizmet edimini sunma yükümlülüğü altına girdiği sözleşmelere uygulanmaz.
 
7. Bir kuponun satışı ile ilgili süre zaman açısından sınırlıdır ve her bir teklif için Fırsat Sitesi tarafından tekil olarak belirlenir. Süre sona erdikten sonra ilgili hizmet ya da malın satın alınması mümkün

8. Müşteri tarafından ödeme, ancak teklif süresinin bitiminden sonra ve yalnızca asgari katılımcı sayısına ulaşılırsa gerçekleştirilir. Şayet talep edilen asgari katılımcı sayısına ulaşılmazsa, kuponun satışı gerçekleşmez ve banka hesabınızdan ya da kredi kartınızdan meblağ düşülmez.

9. Kuponun satışı ancak yaptığınız ödemenin Fırsat Sitesi tarafından başarılı şekilde kayda geçirilmesiyle vuku bulur. Şayet yapacağınız ödeme ilk denemede başarılı olmazsa (örn. belirtilen banka hesabı mevcut değilse, hesap yeterli bakiye arz etmiyorsa, kredi kartı numarası yanlış ise ya da kredi kartı limitini doldurmuşsa), kupon satışı gerçekleştirilmez.

10. Kupon başarılı bir şekilde satın alındıktan sonra e-mail üzerinden, sipariş işleminde belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilir. E-mail hesabınızın doğruluğu tamamen sizin vermiş olduğunuz adresin geçerli olması ile ilgilidir. Yanlış adres yazımlarından kaynaklanan kupon gönderimi gerçekleşmemesi durumunda Fırsat Sitesi'un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kuponun gönderimi, yapılan ödeme banka hesabımızda kayda geçer geçmez gerçekleştirilir.

11. Her kuponun üzerinde, ortağın kuponu hizmete ya da mala çevirirken kendisinde mevcut bir listeden karşılaştırdığı iki kod numarası bulunmaktadır. Kupon devredilebilir. Kuponların çoğaltılması, üzerinde değişiklik yapılması ya da manipüle edilmesi yasaktır. Fırsat Sitesi, kuponun yasaya aykırı bir şekilde çoğaltıldığına dair gerekçeli bir şüphe taşıması halinde, kaydedilen bilgileri ilgili ortağa iletme ve yargı yoluna gitme hakkını mahfuz tutar.

12. Şayet farklı bir husus belirtilmemişse, her bir kupon yalnızca bir kere, bir restoran ya da mağaza ziyaretinde ya da farklı bir hadiseden yararlanılması halinde (ya da başka bir malın satın alımında) ortak nezdinde kullanılabilir. Ortak söz konusu ürün ve/veya hizmet için ödediğiniz bedel karşılığında size fatura veya fiş düzenleyerek verecektir. Şayet kupon tümüyle kullanılmasa ya da hizmetten eksiksiz yararlanılmazsa, arada kullanılmayan fark iptal olur. Para iadesi mümkün değildir. Fırsat Sitesi ürün ve/veya hizmetin sağlayıcısı, sunucusu veya ifa edicisi olmadığından herhangi bir sorumluluk kabul etmez

13. Şayet farklı bir husus belirtilmemişse, kupon hizmetlerden süresiz olarak yararlanma ya da mal satın alma hakkı tanımamaktadır. Bu nedenle hizmetin verileceği tarihi ortak ile bireysel olarak kararlaştırmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda Fırsat Sitesi’nun herhangi bir sorumluluğu kabul etmez.

14. Şayet kupon üzerinde bir geçerlilik süresi belirtilmişse, kupon ortakta yalnızca bu geçerlilik süresi içerisinde hizmete ya da mala dönüştürülebilir; bu süre dahilinde ortakta hizmete ya da mala dönüştürülmemiş olan kupon hakkında geçerlilik süresi dolduktan sonra ücret iadesi de dahil olmak üzere herhangi bir hak talep edilemeyecektir.

15. Fırsat Sitesi, müşterinin ortaktan satın aldığı ürünler ya da yararlandığı hizmetler için kalite ya da özelliklere dair herhangi bir garanti üstlenmez. Kuponda belirtilen hizmet, müşteriye ilgili ortak tarafından kendi adına ve kendi hesabına yerine getirilir, ki bu sebepten dolayı Fırsat Sitesi müşteriye karşı ortağın hizmeti yerine getirirken yükümlülüklerini yerine getirmemesi durumundan sorumlu değildir. Şayet kupon hizmete ya da mala dönüştürülürken sorunlar meydana gelirse, Fırsat Sitesi bir çözüm bulmaya çalışacaktır. Lütfen bu durumda info@uzuncadde.com adresimize bir e-mail gönderin ya da bizimle telefonla temasa geçin.

16. Fırsat Sitesi, web sitesinin kapsamını ve kullanışlılığını her zaman değiştirme, kısıtlama ya da durdurma hakkını saklı tutar. Hizmetimizi teknik arızalar olmaksızın sunma çabasında olmamıza rağmen, özellikle bakım çalışmaları, geliştirme çalışmaları ve/veya başka arızalar kullanım imkânlarını kısıtlayabilir ve/veya bazen durdurabilir. Bu meyanda veri kaybı da meydana gelebilir. Bu nedenle Fırsat Sitesi hizmetin kullanılabilirliği ya da teknik arızaların ya da veri kayıplarının husule gelmemesi ile ilgili garanti üstlenmez.

17. Fırsat Sitesi ve ortak, hizmetlerin telif ve diğer haklarını ve aynı zamanda yayınlanan içeriklerin, bilgilerin, resimlerin, videoların ve veri bankalarının bilumum telif haklarını ve diğer hakları (bundan böyle "Korunan Mülkiyet") saklı tutarlar. Fırsat Sitesi veya ilgili ortaktan önceden yazılı onay almaksızın Korunan Mülkiyette bir değişiklik yapılması, çoğaltılması, yayınlanması, üçüncü şahıslara iletilmesi ve/veya farklı bir şekilde kullanılması, kesinlikle yasaktır.Herhangi bir elektronik imkan ile Fırsat Sitesi'un yazılı izni alınmaksızın www.uzuncadde.com sitesinden alınan belge, bilgi ve görseller üzerinde Fırsat Sitesi'un herhangi bir sorumluluğu olmadığı gibi, bunları kullananlar hakkında Fırsat Sitesi'un her türlü hukuki ve cezai yola başvurma hakkı saklıdır.

18. Kişisel bilgilerin toplanması ve bunların kullanılması Kuponu satın almakla birlikte, Fırsat Sitesi'un kişisel bilgilerinizi, özellikle adınızı (adınız ve soyadınız), adresinizi, telefon numaranızı, e-mail adresinizi, sizinle iletişimini muhafaza etmesi ve size münhasır teklifler ya da Fırsat Sitesi ile ilgili yenilikler hakkında önemli bilgiler iletmesi amacıyla kullanmasına izin vermiş olursunuz. Ne zaman dilerseniz, herhangi bir neden belirtmeksizin, geleceğe yönelik olarak onayınızı geri çekme imkânına sahipsiniz. Onayınızı geri çektiğinize ilişkin beyanınızın e-mail aracılığı ile info@uzuncadde.com adresine iletilmesi gerekmektedir. Onayınızı geri çektikten sonra bilgilerinizi pek tabii artık bu amaçlarla kullanmayacağız.

19. Fırsat Sitesi işbu Kullanım Koşullarını, örn. hukuki talepleri gerçekleştirmek ya da fonksiyon değişikliklerini dikkate almak amacıyla zaman zaman uyarlama yapabilir. Her defasında güncel Kullanım Koşullarını, www.uzuncadde.com adresinde bulabilirsiniz. Şayet değiştirilen Kullanım Koşullarını kabul etmezseniz, maalesef artık hizmetlerimizden yararlanamazsınız.

20. İşbu Genel İşlem Şartlarında ya da ortakla akdedilen sözleşmede belirtilen münferit hükümlerin tümüyle ya da kısmen geçersiz olması halinde, bu durum sözleşmenin geri kalanının geçerliliğini etkilemez

21. Ortak tarafından ve Fırsat Sitesi aracığıyla sunulan ürün ve/veya hizmetler’e ilişkin, başta 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu Kanun kapsamındaki ilgili mevzuat ve kapsamına giren hizmetler için Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri de dahil olmak üzere, bu kanunlar uyarınca çıkarılmış tüm Yönetmeliklere, Tebliğlere ve sair ilgili mevzuata, ayrıca hizmetlerin kapsamına girdiği her türlü kanun ve ilgili mevzuata uymakla yükümlü olduğunuzu, bu mevzuatın satıcıya veya sağlayıcıya yüklediği her türlü borcun ifasından dolayı tek sorumlu olduğunuzu, ortağın ilgili yükümlülüklerini ihlal etmesi halinde Fırsat Sitesi’nun hiçbir sorumluluğu bulunmadığını, Fırsat Sitesi’nun ortağın sunduğu ürün ve/veya hizmetleri mevzuata uygun ve/veya taahhüt ettiği biçimde sağlayacağı yönünde hiçbir garantisi ve taahhüdü bulunmadığını ve Fırsat Sitesi’dan bu nedenlerle herhangi bir talepte bulunmayacağınızı, ilgili taleplerinizi yalnızca ortağa yönelteceğinizi kabul, beyan ve taahhüt edersiniz.

22. Yukarıda 4. Maddede belirtilen şekilde kupon satın aldığınız takdirde, işbu "Kullanıcı Sözleşmesi"ni ve tüm içeriğini de kabul etmiş olacaksınız. Bu sözleşmeye göre, almış olduğunuz kuponlarda ortaklar tarafından sağlanan ürün ve hizmetler alkollü içki tüketimini gerektiriyorsa, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre, söz konusu ürün ve hizmette yer alan alkollü içkiyi tüketebilecek ve satın alabilecek yaşta (18 yaş ve üzeri) olduğunuzu ve söz konusu ürün ve hizmetlerin görsellerinin hiçbir şekilde alkol tüketimine sizi özendirmediğini de kabul, beyan ve taahhüt edersiniz. Bununla birlikte ayrıca, satılan kuponlarda sunulan ürün ve/veya hizmetler herhangi bir şekilde tur, turizm, otel, konaklama, eğlence gibi bir hizmet ve/veya ürünü içeriyorsa, bu durumda da Fırsat Sitesiuin herhangi bir şekilde bir turizm
acentesi olmadığını, sadece bu tür ortakların ürün ve/veya hizmetlerini pazarlamaya aracılık eden bir kurum olduğunu, söz konusu ürün ve/veya hizmetlerin sağlayıcısı, acentası, bayii, turizm acentası ve benzeri özel kanunlarda düzenlenen yasal sorumlusu olmadığını, yalnızca aracılık vasfını haiz olması dolayısıyla, bunlara ait hiçbir yasal yükümlülüğün yerine getirilmesi ile sorumlu olmadığını ve hizmet ve/veya ürün dolayısıyla kupon aldığınız ortağın size bu ürün ve/veya hizmet karşılığında fatura ve/veya satış fişi vermesi gerektiğini, bundan dolayı Fırsat Sitesi’nun ürün ve/veya hizmetin sağlayısı,sunucusu veya ifa edicisi olmadığından herhangi bir sorumluluk kabul etmediğini ve Fırsat Sitesiın hiçbir şekilde Seyahat Acenteleri mevzuatına tabi olmadığını kabul, beyan ve taahhüt edersiniz.

23. Bu sözleşmede Milletlerarası Mal Satımına İlişkin Sözleşmeler Hakkında Birleşmiş Milletler Antlaşması (CISG) hükümleri uygulanmayacak ve Türk hukuku geçerli olacaktır. İşbu Kullanım Koşulları ve Fırsat Sitesi adresinden yapılacak satın almalardan kaynaklanacak uyuşmazlıklara Antalya mahkemeleri ve icra daireleri bakmaya münhasır yetkili olacaktır.

Tüketiciler talep ve şikayetlerini yukarıda yer alan SATICI iletişim bilgilerinin sağladığı kanallara Tüketiciler şikayet ve itirazları konusunda başvurularını, Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dahilinde tüketicinin mal ve hizmeti satın aldığı ya da ikametgahının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir.
 
25. YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile mal ve hizmetin satın alındığı yer veya ALICI’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.İşbu Sözleşme KULLANICI tarafından okunarak kabul edilmiş ve yürürlüğe girmiştir.
 
Bizi Beğenin

Bizi Takip Edin


Adres : Sinan Mah. Atatürk Cad. 1253. Sok. Birlik İş Merkezi No 88 Muratpaşa/Antalya
E-Mail : info@uzuncadde.com
Copyright © 2014 Tüm hakları saklıdır. DeltaPro Fırsat Sitesi Yazılımı