kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
E-Postanı bırak fırsatları kaçırma
Facebook ile Bağlan
Davet Et 5 TL Kazan! ARA

Hakkımızda

 Uzuncadde.com Hakkında

İnternet Sektörüne 1995’li yıllarda başlamış 2000’li yıllarda da mücevher ve aksesuar alanlarında ithalat ve İnternet  çözümleri sunmuş ve aynı şekilde devam etmektedir.Türkiye’nin farklı şehirlerinde ki çözüm ortakları ile hızlı yapılanması ile kalite ve hızlı hizmet anlayışını kendisine misyon edinmiştir.

Ben olsam daha uygun fiyata alırdım. İnanılmaz fırsatları sizlerle paylaşmak için bölgenizin en gözde mekanları %50 ve üzeri avantajları bizim aracılığımızla sizlerle buluşuyor

En popüler rehberiniz.Şehrinizin en gözde mekanlarını inanılmaz avanjlı fiyatlarla sizleri buluşturuyoruz.Restaurantlar,kafeler,Güzellik merkezleri,Eğlence mekanları ve aklınıza gelemeyecek kadar çok alanlarda avantajlar sunmaktayız.Bölgenizin İndirimini Uzun cadde’den takip edebilirsiniz.

Memnuniyetiniz. Kuponunuzu sistemimizden aldığınız andan kullanacagınızı zamana kadar her yönüyle şeffaf ve güvenilir olmayı tercih etmekteyiz.Herzaman Memnuniyetinizi ön planda tutmayı amaçlamaktayız.

Müşteri Hizmetleri. Müşteriyi memnuniyeti  endeskli çalışmakta olan uzuncadde.com hergün daha iyi bir hizmet vermek için çalışmalarını büyük bir hızla devam etmektedir.

Sistemimiz yada müşteri hizmetlerimiz ile kötü bir deneyim mi yaşadınız lütfen sikayetimvar@uzuncadde.com adresine mail gönderiniz.

Bizi Beğenin

Bizi Takip Edin


Adres : Sinan Mah. Atatürk Cad. 1253. Sok. Birlik İş Merkezi No 88 Muratpaşa/Antalya
E-Mail : info@uzuncadde.com
Copyright © 2014 Tüm hakları saklıdır. DeltaPro Fırsat Sitesi Yazılımı